ocieplenia kraków

Ocieplenia elewacji budynków jednorodzinnych


Ocieplaniem elewacji nasza firma zajmuję się od 2012 roku realizując projekty indywidualne oraz deweloperskie. Zrealizowaliśmy już ponad 30 elewacji jednorodzinnych , jak również braliśmy udział w dużych projektach elewacji budynków wielorodzinnych.

Naszym Klientom oferujemy docieplenia budynków jednorodzinnych na sprawdzonych materiałach. Zapewniamy fachowe doradztwo w doborze materiałów, kolorystyki oraz wykonania.

Ocieplenie elewacji to tylko część usługi, podczas realizacji wykonujemy również montaż podbitki dachowej, montaż parapetów, montaż oświetlenia.

Styropian

Stosujemy powszechnie znany i ceniony styropian firmy Austrotherm o wysokich parametrach izolacyjnych.Styropian występuje praktycznie we wszystkich grubościach od 2 cm do 30 cm ( nietypowe grubości na zamówienie) oraz rodzaju ze względu na lambdę 040, 038, 036, 033, 031 .

Kleje systemowe

Podczas dociepleń stosujemy kleje systemowe firmy Baumit, Rimix, Bolix, Kreisel o odpowiednim przeznaczeniu, w zależności czy to styropian, wełna czy siatka zbrojąca. Zastosowanie odpowiedniego kleju jest niezmiernie ważne dla trwałości elewacji.

Siatka zbrojąca

Do wykonania warstwy zbrojącej termoizolacji wykorzystujemy siatkę AKE 145 lub Caparol 164. Siatka pochodzi od pewnych dostawców, co pozwala uzyskać odpowiednia wytrzymałość warstwy zbrojącej.

Termodyble i zaślepki

Bardzo istotną sprawą jest zastosowanie dobrych jakościowo termodybli i tutaj zdecydowanie polecamy termodyble MK , Wkręt-Met z przedłużoną strefą mocowania. Pod kołki frezujemy styropian i stosujemy zaślepki styropianowe.

Listwy, bonia, sztukateria

Niezbędnymi elementami stosowanymi przez nas są listwy przyokienne, listwy okapnikowe, narożniki, listwy startowe. Do celów dekoracyjnych stosujemy gotowe bonia oraz sztukaterię.

Tynki dekoracyjne

Najważniejszym a zarazem ostatnim czynnikiem dekracyjnym jest tynk. Tutaj zawsze zalecamy tynki silikonowe oraz silikatowo-silikonowe, które mają ogromny wpływ na trwałość i długoletnia estetykę elewacji. Polecamy tynki Baumit oraz Rimix o bogatej gamie kolorystycznej.

Naszym klientom dostarczamy wzornik kolorów danego producenta oraz zapewniamy bezpłatne próbki koloru w formacie 50 x 50 cm , co pozwala zobaczyć kolor i strukturę tynku w realnych warunkach.


Obsługa klienta

Drodzy klienci!!! Zapewniamy, że na każdym etapie realizacji służymy wsparciem i doradztwem technicznym. Każde zlecenie tratujemy indywidualnie z dbałością o detale. Dostarczamy materiał o b.dobrych parametrach izolacyjnych i estetycznych. Prace wykonywane są z największą starannością, zgodnie z normami i przepisami.

Zapraszamy do współpracy