Gładzie Natryskowe Malowanie 

Oferta naszej firmy zawiera również profesjonalne usługi malowania i nakładania gładzi natryskowych, które pozwalają na oszczędność środków oraz równomierne rozłożenie warstwy na ścianie. Usługa przygotowana jest zarówno dla małych jak i dużych firm, które chciałby rozszerzyć swoją ofertę lub szukają firm jako podwykonawców. Oferujemy pełną terminowość oraz najwyższą jakość usług dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia wszystkich warunków współpracy.

DODATKOWE INFORMACJE

Gładzie natryskowe | Malowanie agregatem

Gładzie natryskowe –  wykonywane są poprzez specjalne urządzenie zwane również agregatem hydrodynamicznym, jest to nowoczesna metoda, która pozwala równomiernie rozłożyć warstwę gładzi na ścianie zarówno przy małych jak i dużych powierzchniach. Metoda pozwala na uzyskania idealnej gładkości powierzchni bez konieczności ich szlifowania dlatego metoda ta również jest nazywana jako gładzie bezpyłowe. Gładzie natryskowe najczęściej są stosowane przy dużych powierzchniach ścian oraz sufitach, pozwalają one na zaoszczędzenie znacznej ilości materiału oraz zmniejszenie kosztów i czasu wykonywania pracy,  szacunkowo czas wykonywania gładzi natryskowych jest krótszy o około 60% w stosunku do standardowych metod.

Malowanie natryskowe –  nowoczesna metoda malowania ścian, sufitów i innych powierzchni przy wykorzystaniu specjalnego agregatu, który z wykorzystaniem wysokiego ciśnienia nakłada drobne krople farby na wybraną powierzchnie. Agregat do malowania natryskowego pozwala na uzyskania strumienia zarówno okrągłego jak i płaskiego, które pozwalają na dotarcie również w trudno dostępne miejsce. Metoda malowania agregatem pozwala na oszczędność czasu oraz środków, dzięki równomiernemu rozłożeniu farby na powierzchni.

NASZE REALIZACJE

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi ostatnimi realizacje, które mieliśmy przyjemność wykonać dla naszych Klientów.