MEBLE NA WYMIAR

W trakcie rozwoju naszej firmy nawiązaliśmy współpracę ze studiem meblowym i od tego czasu zajmujemy się również wykonywaniem mebli na wymiar. Doświadczenie oraz wiedza na temat współczesnej mody pozwala nam idealnie trafiać w gusta klienta i w stylowy sposób wyposażyć dom lub mieszkanie. W pracowniach powstają meble nie tylko o stylowym i efektownym wyglądzie ale również funkcjonalne przystosowane odpowiednio do warunków panujących w budynku. Meble są tworzone z najwyższej jakości materiałów tak, aby mogły służyć przez wiele lat. Wykonujemy meble biurowe, kuchenne, łazienkowe, zabudowy i szafy wnękowe.

DODATKOWE INFORMACJE

W małych mieszkaniach oraz niewielkich domach bardzo ważne jest dobre wykorzystanie powierzchni. Mądre gospodarowanie przestrzenią daje nam możliwości na przechowanie większej ilości rzeczy pomimo małego metrażu. Największą role w uzyskaniu pożądanego efektu spełniają wcześniej odpowiednio przygotowane pod względem rozmiaru i stylistyki meble na wymiar. Meble robione na wymiar w naszych kuchniach to teraz bardzo powszechna usługa, którą oferuje dużo sklepów. Jednak warto się zastanowić czy to na pewno, aż tak łatwe zadanie, które możemy wykonać sami ? Tak na prawdę sklepy po dostarczeniu przez nas odpowiednich wymiarów dają nam propozycje z dostępnych modułów na magazynie oraz w ofercie. Jednak rzadko trafia się nam tak, żeby wnęka w kuchni miała idealnie 130 cm, a nie na przykład 132 cm. Warto dla tego skorzystać z naszych usług ponieważ kompleksowo wykonamy odpowiednie pomiary w Państwa domu i zabierzemy się w naszej stolarni za przygotowanie mebli odpowiednich rozmiarów. Dokładnie taką samą sytuacje możemy mieć w łazience dopasowywanie mebli na wymiar jest szczególnie ważne w małych pomieszczeniach. Trzeba w nich zmieścić bardzo dużo mebli, przedmiotów, umywalkę oraz ubikację. Uważamy, że to jednak nie tylko w tych pomieszczeniach zakup mebli na wymiar jest ważny często potrzebujemy dopasować do salonu komodę, półkę na książki lub innego rodzaju meble. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko co potrzebnego było by do kompleksowego umeblowania mieszkania lub domu. Naszą pracę traktujemy bardzo poważnie z zaangażowaniem i pasją dlatego klienci tak bardzo chwalą efekt końcowy naszych działań. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Umówimy się na spotkanie, aby dogadać szczegóły i przeanalizować pracę oraz za darmo wycenimy koszt całej usługi razem z meblami na wymiar.

NASZE REALIZACJE

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi ostatnimi realizacje, które mieliśmy przyjemność wykonać dla naszych Klientów.