NASZA HISTORIA

Firma Cvolec została założona w 2008 r. Od tej pory ciężko pracowaliśmy na swoją pozycje na rynku podchodząc do naszych zadań profesjonalnie z pełną odpowiedzialnością. Dzięki efektywnej pracy rozrastaliśmy się zatrudniając nowych pracowników zbierając coraz więcej klientów. Przez wiele lat wypracowaliśmy sobie dwie ważne zasady z których jest znana nasza firma. Jedna z nich to zawsze dotrzymuj terminów, wiemy jak ważne jest dla Państwa, aby wszystko było dopięte w terminie. Drugą zasadą jest profesjonalnie podchodź do zadań, każdy z naszych pracowników posiada odpowiednie kwalifikacje i podchodzi do pracy z konkretnie przygotowanym planem.

O NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Cvolec Budownictwo Sp. z o.o. jest profesjonalną firmą budowlaną, która została założona w 2008 r. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych, ociepleniach elewacji, izolacje przeciwwilgociowe ,wykończenia wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie usługi jak: elewacje – ocieplenia bazując na najlepszych materiałach, gładzie natryskowe oraz malowanie ( w tym dla dużych firm wykorzystując agregaty szpachlarskie i malarskie Graco pracując na materiałach), firmy flugger , kabe, atlas. Budownictwo jednorodzinne w stanie deweloperskim – pro eco ( fotowoltaika, pompy ciepła, rekuperacja) . Warto zaznaczyć, że współpracujemy z producentem mebli oraz architektem wnętrz. Zdobyte przez nas wieloletnie doświadczenie sprawia, że budowanie domów przychodzi nam z dużą łatwością. Najważniejsza dla nas przy wykonywaniu pracy jest perfekcyjna organizacja, doskonała znajomość budowlanego rynku, a przede wszystkim skuteczność działania. Nasza firma łączy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania z dużym doświadczeniem co pozwala nam osiągnąć wymarzony efekt i zdobyć zadowolenie naszych klientów.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY ?

DOŚWIADCZENIE

Naszą firmę cechuje duże doświadczenie w branży na rynku jesteśmy już od ponad 12 lat. Dzięki temu wiemy jak poradzić sobie w każdej sytuacji związanej z budownictwem.

Sprawdź oferte

TERMINOWOŚĆ

Wiemy jak bardzo ważne dla Państwa jest to abyśmy dotrzymywali umówionych terminów dlatego jest to dla naszej firmy priorytetem i zawsze mieścimy się w terminach.

Sprawdź oferte

PROFESJONALIZM

Nasza wyszkolona ekipa podchodzi do zadań z pełnym profesjonalizmem. Każdy pracownik posiada odpowiednie kwalifikacje dla wykonywanej pracy.

Sprawdź oferte